Fixed Button

Whatsapp

Bize Yazın

Menü

Sosyal Medya

Filistin Caddesi, Hatır Sokak No:18/6
Çankaya / Ankara

×
×
Size Ulaşalım!Senaryo yazımından kurguya tüm süreçlerde yetkin 20+ kişilik ekibiyle Ankara’nın en büyük Video Prodüksiyon Ajansı.

Artronomi Hakkında

Senaryo yazımından kurguya tüm süreçlerde yetkin 20+ kişilik ekibiyle Ankara’nın en büyük Video Prodüksiyon Ajansı.

Artronomi Hakkında

Reklam filmi, kurumsal ve firma tanıtım filmleri, etkinlik videoları, 2D ve 3D animasyon filmleri ihtiyaçlarınız için çözümler sunan video içerik ajansı.

Biz kimiz?

Artronomi, video prodüksiyon ve profesyonel fotoğraf çekimi konularında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri inovatif bir şekilde sizlere sunmak, yaratıcı ve kitlesine hitap eden projeler hazırlamak hedefiyle 2010 yılında Nexart İletişim ve Teknoloji tarafından Ankara’da kuruldu. Strateji geliştirme, içerik planı oluşturma ve geliştirme, içerik yönetimi, prodüksiyon, animasyon, hareketli grafik, ses modelleme, kurgu, montaj, ürün, mekan, katalog çekimi vb. konularda hizmet veren Artronomi, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak profesyonel çalışmalar hayata geçirmeye devam ediyor.

Yöntemimiz ne?

Prodüksiyon hizmeti vereceğimiz markayı en iyi şekilde tanımak iş akışımızın başında gelir. Artronomi her projenin başından sonuna kadar her aşamasında profesyonel bir iş akışı ve tam donanımlı profesyonel bir ekiple projeyi yönetir. Ürettiğimiz fikirler arasından seçim yaparken markamızın hedef kitlesini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi etkileşim alabilecek fikri seçer ve onu hayata geçiririz.

Neler Yapıyoruz? 

Artronomi olarak akılda kalıcı ve fark yaratan işler yapıyoruz. Her adımımızda planlı ve sistemli olarak çalışıyoruz. Peki sizler için neler yapıyoruz?

Çekimlerimizden önce proje ekibimiz öncelikli olarak senaryo geliştirmeye odaklanarak sinopsis oluşturur. Ardından senaristlerimiz tarafından senaryonun dramatik yapısı kurgulanır ve sanat yönetmenlerimiz gerekli görsel tasarımlara hayat vererek projenin storyboard’unu oluşturur. Tüm projelerimizde çekimler son teknolojik ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir. En son aşamada animasyon & motion grafik, ses tasarımı, dijital kurgu/montaj ve color correction konularında da profesyonel uygulamalar gerçekleştirilerek proje tamamlanır.

Artronomi'de işimizi tutkuyla yapmamız müşterilerimize duyduğumuz saygı ve sevgiden kaynaklanır. Hayat kattığımız projelerde alanlarında uzman profesyonel kişilerle çalışarak 'Kaliteli İş' amacımıza ulaşmayı hedefleyerek sizler için en iyisini yapmaya çabalıyor ve daha uzun yıllar bu sektöre öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

Orman Ürünleri
Çalıştığımız projelerde tecrübeli ekip ve son teknoloji ekipmanlar kullanırken,müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.
Çalıştığımız markayı en iyi şekilde tanımak için kendi içerik yönetimi departmanımız ile araştırma yaparız.
Çekimlere başlamadan önce senaryo, yaratıcı ekibimiz tarafından orjinal ve özgün fikirler ile tüm titizlik ve detayıyla hazırlanır.
Artronomi olarak bilindik ve sıradan değil, akılda kalıcı işler yapıyoruz.
Sorunlarınızda ve arayışlarınızda müşterilerimize hızlı çözümler sunuyor ve onlarla ortak bir paydada ilerliyoruz.
100’den fazla müşterimiz marka değerlerini yükseltmek için, iyi belirlenmiş stratejilerimiz ve çekimlerde bunları doğru kararlarla, doğru zamanda uyguladığımız için bizimle aynı yolda yürüyor.

Burada Olmanız
Tesadüf Değil